Deelnemers

De 5e Bijzonder Bewust Beurs wordt dit jaar gehouden op 
zondag 4 november
 van 11.00 - 16.00 uur en ook dit jaar weer
 i
n het Kulturhus in Vorden (Raadhuisstraat 6, 7251 AB Vorden).

  
We hebben weer een mooie groep deelnemers met bijzondere producten en leuke activiteiten!
 
 

Deelnemer                   Praktijk                            Website / Facebook

Krista Aalbrecht               Praktijk Ik voel me fijn           www.ikvoelmefijn.nl

Kim Aarts-Bruins              Kim & Zo Creations               www.kimenzocreations.nl

Wilna Berendsen              Stichting Diyo Nepal              www.diyonepal.nl

Anita van den Berg           Anita van den Berg               www.anitavandenberg.nl
 
Ria Borst                         Zuiver Geluk                         www.zuivergeluk.nl

Tosca du Burck                Alles is één                           www.allesiseen-tosca-duburck.nl

Leonie Eenink                  Acupoli                                 www.acupoli.nl

Mariette Ferguson            Imkerij ‘t Wissel

Marleen Geerts                Medimeda                             www.medimeda.nl

Maria Haanappel              Hackfortinkleur                      www.hackfortinkleur.nl

Francis Hagen                  Orgonite                               www.francishagen.123website.nl

Helena van den Hogen      Handreiking                          www.handreiking.nl

Thea van Hoof                 Betula Kruiden                       www.betula-kruiden.eu

Joke Houwers                  VredeVolZijn                          www.vredevolzijn.nl

Bea Keeler                       De Klankstroom                     deklankstroom@gmail.com

Irma Klok                        St. Every boy & girl                www.everyboyandgirl.nl

Iede Koffeman                Compassion4Humanity            www.compassion4humanity.org

Marjan Koffeman             Intuïtieve Praktijk                   www.intuitievepraktijk.nl

Sophia Konings

Ellen van de Kraats          De Heelsteen                         www.deheelsteen.nl

Inge Neijenhuis               Bewust-Bewegen                    www.bewust-bewegen.com

Mariska Oolhorst              Viva-Gezond                          www.viva-gezond.nl

Margje Grevers                Boekenmarkt

Peter en Marianne Plug    Kunst

Maria Porskamp              Maria Porskamp                      www.ankhmania.nl

Tiny Rensink                   Elwyna

Zwaan Schutte                Gewoon Zwaan                      www.gewoonzwaan.nl

Janneke Wagenaar          Kruudhofpluktuin                    www.kruudhofpluktuin.nl

Harmen Wenselaar          Stichting LOOP                       www.loop-products.com

Tessa Weijers                 Tessa Coaching                      www.facebook.com/tessacoaching/

Friedy Wisselink              New Leaves                           www.newleaves.nl